Zadat poptávku

"Motivace je vnitřní nebo vnější faktor nebo soubor faktorů vedoucí k energetizaci organizmu. Motivace usměrňuje naše chování a jednání pro dosažení určitého cíle. Vyjadřuje souhrn všech skutečností – radost, zvídavost, pozitivní pocity, radostné očekávání, které podporují nebo tlumí jedince, aby něco konal nebo nekonal."

Wikipedie

Motivační programy tvoříme tak, aby Vám byly nápomocny v obnovení a znovunalezení životních sil. 

Pro firemní týmy vytváříme kombinacepoznávacích cest a společensky odpovědných programů (CSR). Zažijte s námi Asii a současně přispějte k záchraně mořských želv na Borneu, navštivte a podpořte školu a školku na indonéském Lomboku, v Nepálu či Tibetu.


 ASIE+ (CSR)
SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ CESTY

Výlet pro inspiraci

Hledáte aktivitu, kterou jste ještě nedělali? Chcete se nechat inspirovat unikátními podněty?  Chcete něco udělat jinak?  Sestavíme Vám výlet podle Vašich konkrétních představ.

Houpání při západu slunceKde je možné zažít:  Čína, Tibet, Nepál, Indie, Thajsko, Bali a Lombok, Malajsie, Šrí Lanka, Japonsko, Filipíny, Mauricius, Réunion, Patagonie, Tanzanie, JAR, Austrálie, Nový Zéland, Fidži, USA, Mexiko, Karibik, Madeira, Dubaj, Island… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Od dobrodružných programů, přes sportovní teambuildingové aktivity, relaxační procedury, až po dlouhodobější stylizace pracovní volna v exotických haciendách či luxusních apartmánech… Nebo máte jiné přání? 

Mindfulness kurz & Life coaching

Zajistíme Vám kurzy aktivního odpočinku a skupinové networkingy v exotických destinacích na téma: řízení lidí, leadership a komunikace od lektorů z celého světa až po přední české kouče.

Yoga cvičitel – Promo Tree TopKde je možné zažít:  Thajsko, Indonésie, Bali a Lombok, Tibet, Nepál, Indie, Malajsie, Bhútán, JAR, Mauricius, Austrálie, Fidži, Mexiko, Karibik, Patagonie, Nový Zéland… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Kurzy osobního rozvoje a networkingy na zvolené téma.  Mindfullness kurz, kurz jógy, kurz meditace, holistic retreat v indických lázních... Nebo máte jiné přání? 

Zážitek reálného života

Toužíte po absolutní změně a chcete se ponořit do tajů zvolené země opravdu do hloubky?  Chcete poznat místní obyvatele a lokální kulturu?  Navrhneme pro Vás autentický zážitek!

Barmská rodinaKde je možné zažít:  Kdekoli, kde zážitek budete chtít uskutečnit, např. v rozvojové zemi, u domorodého kmene ap.

Co je možné zažít:  Běžný chod denního života u zvoleného etnika, absolvování lokálního programu, místní kurz vaření, farmářství, "home stay", originální programy i autentický transport.

Dobrodružné programy 

Hledáte něco, co jste ještě nezažili?  Chcete se pobavit s Vaší partou?  Sestavíme Vám balíček aktivního programu přímo pro Vás.

Kmen HuliKde je možné zažít:  Čína, Tibet, Indie, Japonsko, Bhútán, Šrí Lanka, Bali, Malajsie, Keňa, Tanzanie, Zanzibar, Réunion a Mauricius, Madagaskar, USA, Mexiko, Karibik, Patagonie, Nový Zéland, Fidži… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Sportovní programy, canyoning, treking, kolo, rafty, ale i scénáristicky pojaté programy, které doslova zrežírujeme dle Vašeho přání. 

Tematicky zaměřené programy

Potřebujete uspořádat cestu pro Vaši skupinu přátel s danou tematikou?  Jste určitá zájmová skupina a potřebujete navštívit své kolegy v jiné zemi?  Rádi Vám pomůžeme.

Skupina v overalech, připravena na dlouhou plavbu po Isfjordu do Longyearbyenu na otevřených člunechKde je možné zažít: Tam, kde budete potřebovat, a tam, kde to bude pro zvolené téma nejlepší lokalita.

Co je možné zažít:  Pořádali jsme již cesty pro stavitele za krásami architektury, cesty pro astronomy, esperantisty, pro lékaře i maséry.  Budeme se těšit na další výzvu v podobě Vašeho tématu. Nic není nemožné! 

Společensky odpovědné programy (CSR)

Jste velmi pracovně aktivní, vymýšlíte stále nové a nové projekty a jste společensky zainteresováni?  Chcete pomáhat i jinde, tam, kde je to potřeba o trochu víc než v našich civilizovaných končinách?  Chcete pochopit společnost ze strany rozvojových zemí a podívat se na problematiku leadershipu z nadhledu a trochu z jiného úhlu?  Chcete cestovat zodpovědněji?

Společensky odpovědný program (Kintari)Kde je možné zažít:  Afrika, Indie, Nepál, Čína, Indonésie, Jižní Amerika... Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Dobrovolnický program, humanitární pomoc, stavbu školky, školy. Sabbatical – tvůrčí volno z pracovního procesu, EKO retreat, zkusit si zážitek z reálného života.  Nebo uskutečnit celou firemní expedici na CSR téma.

Všechny programy lze mezi sebou libovolně kombinovat, nebo můžete zvolit TOP aktivity, které Vás oslovily.

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!