Zadat poptávku

Privátní úkryty

Toužíte po neobyčejném zážitku z ubytování v korunách stromů spojeným s poznáním dané části země, nastylizovaným programem nebo jen relaxací?

Stylový odpočinekKde je možné zažít:  Thajsko, Bali, Malajsie, Šrí Lanka, Japonsko, Filipíny, Mauricius, Zanzibar, Austrálie, Nový Zéland, Fidži, USA, Mexiko, Karibik, Madeira, Dubaj… Nebo máte jiné přání?
Co je možné zažít:  Vilu, privátní dům, opuštěnou, ale autenticky zařízenou chatku, apartmán, jurtu… Nebo máte jiné přání?  

Dobrodružné programy

Hledáte něco, co jste dosud nezažili?  Chcete se pobavit s Vaší partou?  Sestavíme Vám balíček aktivního programu přímo pro Vás.

Kmen HuliKde je možné zažít:  Čína, Tibet, Indie, Japonsko, Bhútán, Šrí Lanka, Bali, Malajsie, Keňa, Tanzanie, Réunion a Mauricius, Madagaskar, USA, Mexiko, Karibik, Patagonie, Nový Zéland, Fidži… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Sportovní programy, canyoning, treking, kolo, rafty, ale i scénáristicky pojaté programy, které doslova zrežírujeme na Vaše přání… 

Wellness programy, ájurvéda, jóga

Poznání pravého klidu a relaxace je přesně to, co momentálně potřebujete?  Jste před důležitým životním rozhodnutím, nebo potřebujete nabrat sílu před změnou zaměstnání?  Nechte se hýčkat.

Wellness programKde je možné zažít:  Šrí Lanka, Indie, Bali, Indonésie, Thajsko, Malajsie, Tanzanie, Zanzibar, Mauricius, JAR, USA, Mexiko, Kostarika, Karibik, Velikonoční ostrovy, Austrálie, Nový Zéland, Fidži… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Holistický program určený pro obnovu a načerpání sil podle tradičních ájurvédských postupů, wellness a spa procedury, relaxační cvičení, mindfulness retreat, jóga kurz, pobyt ve tmě… Nebo máte jiné přání? 

Poznávací zájezdy

Zažijte s námi poznání toho starého a naturálního, to, v čem je každá země originální.  Dotkněte se esence exotiky, ochutnejte a čichněte si k jinému světu.

Mrak červených lampionůKde je možné zažít:  Čína, Tibet, Indie, Japonsko, Malajsie, Persie, Šrí Lanka, Indonésie, Vietnam, Korea, Taiwan, Bali a Lombok, USA, Mexiko, Karibik, Patagonie, Austrálie… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít: Cesty za historií, přírodou a lidmi, letní poznání i novoroční objevování.  Více inspirace můžete načerpat zde: ChinaTours.cz  Nebo máte jiné přání? 

Gurmánské zážitky

Chcete zažít intenzivní exotickou cestu za objevováním chutí a vůní?  Láká Vás místní život a autentický zážitek?  Připravíme Vám pravou hostinu, ať už budete v Mexiku, Barmě, nebo v Polynésii.

Bohatá čínská večeřeKde je možné zažít:  V Asii, Austrálii, Polynésii, USA, Jižní Americe i v Africe.

Co je možné zažít:  Místní menu, lokální speciality, street food market, kurzy vaření, ochutnávky, wine tasting... Nebo máte jiné přání?

Stylová cesta

Rádi byste vybranou zemi poznali stylově, ale přesto do hloubky?  Máme pro Vás připravené 3 ukázkové zájezdy, které se dají jakkoli upravit podle Vašich požadavků.

Hotel v DžódhpuruKde je možné zažít:  Čína, Indie, Thajsko, Malajsie, Singapur.

Co je možné zažít:  Stylová dobrodružství a ubytování, místní kulturu, autentický zážitek i výbornou lokální kuchyni.  Podívejte se na naše ukázky stylových zájezdů.

Luxusní plavby

Poznání země z paluby těch nejmodernějších lodí, na jakých lze plout, ale i menšími jachtami, které si můžete pronajmout.

Queen Victoria - Amazon, Plavby CunardKde je možné zažít:  Přes Indonésii, Malajsii, Thajsko, Japonsko, Filipíny, Koreu a Čínu až do Austrálie.  Plavby Karibikem, nebo kolem celého světa.

Co je možné zažít:  Prožít plavbu kolem světa na jediné lodi s každodenní zastávkou v atraktivních destinacích.  Bohaté denní i večerní programy na lodi – Gala dinner, kino, pronájem luxusní dvoupodlažní kajuty. 

Světové metropole

Říká se, že cesta kolem světa by měla proběhnout alespoň jednou za život.  My Vám ji rádi sestavíme, včetně každé vysněné zastávky.  Stejně tak můžeme naplánovat cestu, kterou potřebujete propojit s pracovním veletrhem, schůzkou, nebo si jen prodloužit dovolenou v některém ze světových velkoměst.

Rio de Janeiro - lanovka na Cukrovou homoliKde je možné zažít:  New York, Los Angeles, San Francisco, Rio de Janeiro, Mexico City, Paříž, Londýn, Barcelona, Řím, Athény, Dubaj, Kapské město, Sydney, Singapur, Bangkok, Nové Dillí, Šanghaj, Peking, Moskva... Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Cokoliv, co si v daném místě přejete prožít.  Od poznání města, přes gastronomii, kulturu, lokálního průvodce, přes netradiční ubytování až po teambuldingovou aktivitu. 

Luxusní cesty vlakem

Na světě existuje mnoho způsobů, jak cestovat.  Můžete si ale vybrat právě tento komfortní a netypický zážitek.  Tradiční cestu můžete vyměnit za cestu vlakem, např. ve stylu Orient Expressu, projet se po Indii Maharaja Expessem, nebo chcete spatřit krásy Sibiře, Kanady, Skotska či projet napříč Austrálií?

Palace on wheelsKde je možné zažít:  Indie, Malajsie, Thajsko, Singapur, Rusko, Čína, Skotsko, Kanada, USA, Namibie,  JAR, Austrálie.

Co je možné zažít:  Během jízdy se zastavuje na nejzajímavějších místech trasy, aby se daná lokalita mohla náležitě poznat.  Ubytování ve stylových kupé, degustační večeře a wine tasting, doprovodné programy. 

Tematicky zaměřené programy

Potřebujete uspořádat pro Vaši skupinu přátel cestu s danou tématikou?  Jste určitá zájmová skupina a potřebujete navštívit své kolegy v jiné zemi?  Rádi Vám pomůžeme.

Skupina v overalech, připravena na dlouhou plavbu po Isfjordu do Longyearbyenu na otevřených člunechKde je možné zažít:  Tam, kde budete potřebovat, a tam, kde to bude pro dané téma nejlepší lokalita.

Co je možné zažít:  Pořádali jsme cesty pro stavitele za krásami architektury, cesty pro astronomy, esperantisty, pro lékaře i maséry.  Budeme se těšit na další výzvu v podobě Vašeho tématu. 

Společensky odpovědné programy (CSR)

Jste velmi pracovně aktivní, vymýšlíte stále nové a nové projekty a jste také společensky zainteresováni?  Chcete pomáhat i jinde, tam, kde je to potřeba o trochu více než v našich civilizovaných místech?  Chcete pochopit společnost ze strany rozvojových zemí a podívat se na problematiku leadershipu trochu z nadhledu a jiného úhlu?  Chcete cestovat zodpovědněji?

Společensky odpovědný program (Kintari)Kde je možné zažít:  Afrika, Indie, Nepál, Čína, Indonésie, Jižní Amerika... Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Dobrovolnický program, humanitární pomoc, stavbu školky, školy.  Sabbatical – tvůrčí volno z pracovního  procesu, EKO retreat, zkusit si zážitek z reálného života.  Nebo uskutečnit celou firemní expedici na CSR téma, kterou se může Vaše firma veřejně prezentovat.

Všechny programy se mezi sebou dají libovolně kombinovat, nebo můžete zvolit TOP aktivity, které Vás oslovily.

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!