Zadat poptávku

Zveme Vás na Vaši služební cestu do světových metropolí, ale i exotických míst po celém světě. Zajistíme Vám všechny formality – letenky, víza, místní dopravu, všechny druhy ubytování a doprovodné poznávací a zážitkové programy dle Vašich nejsmělejších přání.   


Bleisure (Business + volný čas)

Bleisure travel, konferencePotřebujete spojit pracovní cestu s krátkodobým odpočinkem a zajištěním všech formalit, vstupů, letenek, aktivit, ale i stylového ubytování? Plánujete firemní cestu, kongres, veletrh, nebo potřebujete jen zaletět na schůzku do známé metropole?  Současně designujeme poznávací programy, které budou doprovázet Vaši služební cestu a dají jí druhý rozměr.

Kde je možné zažít:  Kdekoli 

Teambuilding – Wellness – Spa programy

Skupina v areálu chrámu NebesPotřebujete povzbudit, motivovat, nebo jen trochu odlehčit pracovní atmosféru něčím novým, nevšedním, a nechat tak přivanout svěží vzduch do Vaší kanceláře i do konkrétních situací všedního dne?  Po aktivitě následuje relaxační část. Vytváříme dobrodružné programy, firemní expedice, programy s vlastním scénářem, surfové pobyty, jógové kurzy… Nebo máte jiné přání? 

Inspirující cesty za odměnu 

Fotosoutěž 2016 - Daniel Samek - Maroko poušťPotřebujete své partnery, klienty i kolegy motivovat netradičním způsobem?  Chcete se sami nechat inspirovat zajímavými místy? Vytváříme na míru připravené cesty – od dobrodružných programů, přes sportovní teambuildingové aktivity, relaxační procedury, až po dlouhodobé stylizace pracovního volna – ve stylových haciendách, či exotických apartmánech... Nebo máte jiné přání?

Světové metropole

Rio de Janeiro - lanovka na Cukrovou homoliŘíká se, že cesta kolem světa by měla proběhnout alespoň jednou za život.  My Vám ji rádi sestavíme, včetně každé vysněné zastávky. Stejně Vám naplánujeme cestu, kterou potřebujete propojit s pracovním veletrhem, schůzkou, nebo si jen prodloužit dovolenou v některém ze světových velkoměst. Od poznání města, přes gastronomii, kulturu, sportovní akci, lokálního průvodce až po teambuldingovou aktivitu.

Kde je možné zažít:  New York, Los Angeles, San Francisco, Rio de Janeiro, Mexico City, Paříž, Londýn, Barcelona, Řím, Athény, Dubaj, Kapské město, Sydney, Singapur, Bangkok, Nové Dillí, Šanghaj, Peking, Moskva... Nebo máte jiné přání?

Tématicky zaměřené programy

Potřebujete uspořádat pro Vaši skupinu přátel cestu s danou tematikou?  Jste určitá oborová skupina a potřebujete navštívit své kolegy v jiné zemi?  Rádi Vám pomůžeme.

Skupina v overalech, připravena na dlouhou plavbu po Isfjordu do Longyearbyenu na otevřených člunechKde je možné zažít:  Tam, kde budete potřebovat, a tam, kde to bude pro zvolené téma nejlepší lokalita.

Co je možné zažít:  Pořádali jsme cesty pro stavitele za krásami architektury, cesty pro astronomy, esperantisty, pro lékaře i maséry.  Budeme se těšit na další výzvu v podobě tématu Vaší cesty.  Nic není nemožné! 

Executive retreats

Massage – Hanging Gardens Bali HotelProgram zaměřený na relaxaci celého těla, mysli i duše. Opravdový oddech od starostí všedního dne se zajímavým, ale na míru ušitým programem.  Důraz klademe na Vaše detailní přání a přizpůsobení Vašemu osobnímu časovému rytmu. Připravíme pro Vás wellness a spa procedury, aktivní odpočinek, cesty za sebepoznáním do velehor, relaxační cvičení, mindfulness kurzy, jógové pobyty… Nebo máte jiné přání? 

Kde je možné zažít..:  Šrí Lanka, Indie – Kérala, Myanmar, Bali, Indonésie, Thajsko, Malajsie, Tibet, Nepál, Japonsko, Tanzanie, Mauricius,  JAR, USA, Mexiko, Kostarika, Karibik, Patagonie, Velikonoční ostrovy, Austrálie, Nový Zéland, Fidži… Nebo máte jiné přání? 

Skupinové pronájmy

Fotosoutěž 2016 - Daniel Samek - Maroko poušť

Potřebujete s Vaším týmem spojit příjemné s užitečným?  Potřebujete pracovat, ale zároveň chcete společně pobýt v jiném čase, prostoru i kultuře?  Berete ubytování ve skupině jako formu teambuildingu, kdy dojde k aktivnějšímu propojení všech členů?

Zajišťujeme pronájmy exotických vil, privátních domů, opuštěné, ale autenticky zařízené chatky, apartmány, farmy, jurty.  Jakýkoli druh stylového ubytování jde nakombinovat s balíčkem služeb přímo podle Vašich zájmových preferencí, poznávacím nebo sportovním programem... Nebo máte jiné přání?

Kde je možné zažít..:  Thajsko, Bali, Malajsie, Šrí Lanka, Japonsko, Filipíny, Mauricius, Austrálie, Nový Zéland, Fidži, USA, Mexiko, Karibik, Madeira, Dubaj… Nebo máte jiné přání?

Sabbatical – cesta za odměnu

Chvilka klidu u bazénu – SabbaticalChystáte se na velkou třeba kariérní či životní změnu, potřebujete si vytvořit odstup a rádi byste si před rozhodnutím ještě obnovili síly pro nové výzvy?  Vydejte se s námi do exotických míst naší země. Společensky odpovědné programy, relaxační a mindfulness kurzy, EKO retreat, dobrovolnictví, zážitek z reálného života, jóga a meditace.

Kde je možné zažít:  Kdekoliv Vás to bude inspirovat.  Od Afriky přes Jižní Ameriku či Austrálii po Polynésii, Asii i Blízký východ.

Privátní úkryty
Toužíte po neobyčejném zážitku z ubytování v korunách stromů spojeným s poznáním dané části země, nastylizovaným programem nebo jen relaxací?

Stylový odpočinekKde je možné zažít:  Thajsko, Bali, Malajsie, Šrí Lanka, Japonsko, Filipíny, Mauricius, Zanzibar, Austrálie, Nový Zéland, Fidži, USA, Mexiko, Karibik, Madeira, Dubaj… Nebo máte jiné přání?
Co je možné zažít:  Vilu, privátní dům, opuštěnou, ale autenticky zařízenou chatku, apartmán, jurtu… Nebo máte jiné přání? 

Kurzy meditace a jógy

Zajistíme Vám kurzy aktivního odpočinku u předních českých lektorů, kteří tradiční kurzy jógy a meditačních technik pořádají pravidelně několikrát za rok a v různých lokalitách naší země.

JógaKde je možné zažít:  Thajsko, Indonésie, Bali a Lombok, Malajsie, Indie, Tibet, Nepál, Bhútán, JAR, Mauricius, Austrálie, Fidži, Mexiko, Karibik, Patagonie, Nový Zéland… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Mindfulness kurz, kurz jógy, kurz meditace, holistic retreat v indických lázních, kurz osobního rozvoje a networking spojený se surfováním a vším, co od relaxačních technik potřebujete Vy. 

Společensky odpovědné programy (CSR)

Jste velmi pracovně aktivní, vymýšlíte stále nové a nové projekty a jste společensky zainteresováni?  Chcete pomáhat i jinde, kde je to potřeba víc než v našich civilizovaných končinách?  Chcete pochopit společnost ze strany rozvojových zemí a podívat se na problematiku leadershipu z nadhledu a trochu z jiného úhlu?  Chcete cestovat zodpovědněji?

Společensky odpovědný program (Kintari)Kde je možné zažít:  Afrika, Indie, Nepál, Čína, Indonésie,  Jižní Amerika... Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Dobrovolnický program, Humanitární pomoc, stavbu školky, školy.  Sabbatical – tvůrčí volno z pracovního procesu, EKO retreat, zkusit si zážitek z reálného života.  Nebo uskutečnit celou firemní expedici na CSR téma.


Všechny programy se mezi sebou dají libovolně kombinovat, nebo můžete zvolit TOP aktivity, které Vás oslovily. Každá cesta je pak Vaším jedinečným originálem.

Máte-li už nyní jasno, kam a jak se chcete vydat, využijte přímo náš poptávkový formulář.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!