Zadat poptávku

Pro firemní týmy a zájmové skupiny vytváříme kombinace poznávacích cest a společensky odpovědných programů (CSR)*. Zažijte s námi Asii a současně přispějte k záchraně mořských želv na Borneu, navštivte a podpořte školu a školku na indonéském Lomboku, v Nepálu či Tibetu. 

CSR* Corporate Social Responsibility Co pro nás znamená ZODPOVĚDNÉ CESTOVÁNÍ?

Cestováním poznáte nejen danou lokalitu, kulturu, odlišné stravování, ale i jak žijí místní lidé. Pro nás cestování znamená také vědomí toho, že se otvíráme novému "světu" a bereme ho za jednu z forem osobního rozvoje. Zodpovědné je pro nás v tom, že citlivě přistupujeme k místním kulturám, komunikujeme s lokálními partnery a vždy navrhujeme programy, které souzní s místními zvyklostmi. Naše cestovatelská skupina tak splňuje a kopíruje místní zvyky.

  • Opravdové poznání různých kulturních zvyklostí přináší jedinečné zážitky a širší pohled na svět.
  • ZÁŽITEK ve srovnání s materiálním potěšením přináší dlouhodobě větší štěstí a spokojenost.
  • Osobním přičiněním, sdílením a pomocí v sociálně prospěšných projektech se zážitek prohlubuje a násobí.

Dobrovolnictví

Rádi byste dovolenou zkombinovali i s pomocí v místní komunitě?  Toužíte po charitativním přispívání, stavěním školky, školy, nebo jen být koordinátorem?  Poznávat krásy Lomboku a Bali a současně učit místní děti anglicky? Objevovat Borneo a přitom se účastnit programu záchrany mořských želv? Vybereme pro Vás partnera v zemi, které byste rádi přispěli, a zajistíme aktivitu, po které toužíte.  Najdeme program přímo pro Vás z oborů, jako jsou: zdravotní péče, business, archeologie, lidská práva, mikrofinance, vzdělání i veterinární léčitelství… Nebo máte jiné přání?

Společensky odpovědný program (Kintari)Kde je možné zažít:  Nepál, Thajsko, Indie, Myanmar, Bhútán, Ghana, Mosambik, Tanzanie, Keňa, JAR, Kostarika, Peru, Argentina, Fidži… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Udržitelné a zodpovědné cestování, vzájemnou spolupráci, autentické zážitky, projekty místní udržitelnosti, podílet se na projektu, který má hlubší přesah.

EKO retreat

Přejete si strávit svou odpočinkovou dovolenou v alternativním EKO hotelu s vlastní vypěstovanou zeleninou?  Chcete zažít dotek reálné přírody, nevšední okamžiky, ale v prostředí připraveném na nejnáročnější turistiku?  Vyberte si některé z našich luxusních ubytování a zároveň se při pobytu můžete zúčastnit místních udržitelných programů, a být tak v přímém spojení s místními obyvateli i lokálními rozvojovými programy.

EKO ubytování retreatKde je možné zažít:  Thajsko, Indonésie, Vietnam, Laos, Bali a Lombok, Tibet, Nepál, Indie, Malajsie, Bhútán, Myanmar,  JAR, Mauricius, Austrálie, Fidži, Mexiko, Karibik, Patagonie, Nový Zéland… Nebo máte jiné přání?

Co je možné zažít:  Mindfulness kurz, jóga kurz, kurz meditace, holistic retreat v indických lázních, kurzy osobního rozvoje, kurz EKO zemědělství, pěstování rýže, stylové ubytování v nejvyšší kvalitě. 

Zážitek reálného života

Toužíte po absolutní změně a chcete se ponořit do tajů zvolené země opravdu do hloubky?  Chcete poznat místní obyvatele a lokální kulturu?  Vymyslíme pro Vás autentický zážitek!

Barmská rodinaKde je možné zažít:  Kdekoli zážitek budete chtít uskutečnit – např. rozvojové země, domorodé kmeny, atd.

Co je možné zažít:  Běžný chod denního života u zvoleného etnika obyvatel, absolvování lokálního programu, místní kurzy vaření, farmářství, home stay, originální programy i autentický transport.

Firemní expedice

Pořádáme firemní dobrodružství, které je převážně spojeno s outdoorovou aktivitou a zdoláváním adrenalinových cílů.  Všechny tyto programy však mohou být koncipovány i jako společensky udržitelné a pojaty ve stylu zodpovědného cestování.  Tuto výhodu pak společnost může dál propagovat jako aktivitu CSR.

Polární expediceKde je možné zažít:  Afrika, Antarktida, Jižní Amerika, Asie, Austrálie.

Co je možné zažít:  Trekové výpravy, offroad safari, vysokohorskou turistiku, polární expedice, a to vše ve spojení v komunikaci s místními obyvateli a jejich autentickým způsobem života.  Možnost zajistit dobrovolnickou výpravu.

"Naším posláním je ukazovat nové cesty a souvislosti. Pozorně nasloucháme cestovatelským a obchodním přáním našich zákazníků a dovedeme sladit Vaše sny s našimi znalostmi."

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!