Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Subtropický ráj v Atlantiku

🔴 Vulkány a smaragdová jezera

🔴 Poznávací programy s pěšími výlety

🔴 Aktivní pobyty s kvalitním ubytováním

Azory patří mezi oblíbené destinace našich zakázkových a incentivních cest. Toto malebné sopečné souostroví leží na půli cesty mezi Evropou a Amerikou, uprostřed Atlantiku. Jeho klima je silně ovlivněno Golfským proudem. Spolu s dalšími ostrovy jsou součástí tzv. Atlantického hřbetu a fakticky jde o vrcholky sopek vyčnívajících z oceánu. Tato výspa Evropy dlouhá léta sloužila jako poslední zastávka na transatlantických letech.

Organizujeme cesty na dva nejpřitažlivější ostrovy, které nám umožní poznat nejen zdejší nedotčenou přírodu (sopečné krátery a jezera, fumaroly, horké gejzíry, tajemné jeskyně, čisté pláže), ale i malebná městečka, jejich přátelské obyvatele a místní kulturu. Pro naše výpravy využíváme zdejší ideální podmínky pro lehké pěší výlety či trekové výstupy s nádhernými výhledy, patřící mezi oblíbené aktivity našich klientů.

Mapa

azory-aktivni-exo-2016

  Vhodný termín

🔴 Cesty na míru realizujeme do této oblasti celoročně.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!