Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Císařské paláce, malebné tradiční zahrady, posvátná hora

🔴 Stovky hliněných vojáků a "nekonečná" Dlouhá zeď

🔴 Pohádková krajina homolovitých kopečků a rýžové terasy

🔴 Moderní velkoměsta západního střihu

Zveme Vás na výpravu Zakázaným městem i po Dlouhé zdi, poplujte mezi homolovitými kopečky, nadechněte se posvátné atmosféry chrámů a vzhlédněte k mrakodrapům perly východního pobřeží – Šanghaje. 

Pojeďte si na vlastní oči porovnat minulost a současnost jedné z nejstarších civilizací světa. Setkat se s největšími nábožensko-filozofickými proudy Orientu, projet se původním venkovem a projít se po rýžových polích. Ochutnat pravou pekingskou kachnu, poslechnout si nefalšovanou pekingskou operu či nakoupit pravé čínské hedvábí. Uvidíte moderní velkoměsta se širokými bulváry, "zakázané" císařské město i objev 20. století – přes dva tisíce let starou "hliněnou armádu" a samozřejmě nejvelkolepější stavbu světa – Dlouhou zeď. Také se spolu s čínskými poutníky vydáme na jednu z posvátných hor. Navštívíme typické čínské zahrady, "vodní městečko" a překvapí nás supermoderní, a přesto krásná Šanghaj. A kdo si prodlouží cestu o čtyři dny do jižní Číny, ten určitě nebude litovat. Podívá se ještě do malebné krasové oblasti vápencových homolí a terasovitých rýžových polí, finále zájezdu bude patřit "městu 3. tisíciletí" – Hongkongu.

Mapa

Skvosty říše Středu 2018 bílá_mapa

  Vhodný termín

🔴 Cesty na míru realizujeme do této oblasti celoročně.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!