Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Unikátní terasovitá rýžová políčka a zahrady koření v Ubudu

🔴 Fascinující tradiční kultura – chrámy, slavnosti, tance

🔴 Sopky, kráterová jezera a bujná příroda s bohatou flórou i faunou

🔴 Podpora rekonstrukce školy v Ngolangu

🔴 Výuka angličtiny místních dětí

🔴 Relax na plážích ostrova Lombok ;) 

Vedle poznávacího programu, který Vám připravíme na míru bude dostatek času i na odpočinek, ať už pod rukama místních masážních mistrů či na písčitých plážích ostrova Lombok. 

V rámci (CSR) Společensky odpovědného programu se můžete podílet na podpoře rekonstrukce místní školy a školky nebo se zapojit třeba do výuky angličtiny místních dětí.

Bali a Lombok – ostrovy geograficky velmi blízké, a přesto tak jiné. První je ostrůvkem hinduismu v okolním moři islámu, druhý pak místem s netradiční a zajímavou muslimskou kulturou. Na této cestě vám nabízíme poznat je ve všech podobách, prostě vnímat je opravdu všemi smysly. Na programu je samozřejmě tradiční poznávání historických a přírodních krás, ale především vám chceme ukázat zajímavý život obyvatel této oblasti... Všudypřítomná rýžová políčka, nádherné chrámy, nespočet fascinujících svátků a slavností, propracované taneční formy, majestátní sopky považované za sídla božstev – to vše a ještě mnohem více nabízí Bali, nazývané také Ostrov bohů. Vydejte se s námi za krásnou tropickou přírodou, zajímavou kulturou a přátelskými obyvateli tohoto věhlasného koutu světa. Projdeme se chrámy i zahradami s kořením, sasackými vesničkami či mezi rýžovými poli, okusíme chutné speciality, budeme obdivovat krásu místních tanců a poslouchat tóny gamelanové hudby.

Mapa

Bali a Lombok všemi smysly 2018 bílá_mapa

  Termín

🔴 K realizaci této cesty doporučujeme období červenec - září.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!