Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Oahu - Ostrov setkání, Honolulu, Pearl Harbor, severní surfařské pobřeží

🔴 Kauai - Zahradní ostrov, Waimea Canyon, pobřežní útesy Na Pali

🔴 Maui - Ostrov údolí, sopka Haleakala

🔴 Hawaii - Velký ostrov, aktivní vulkány, mlžný les a čtyřtisícovka Mauna Kea

Havaj je vskutku úžasné místo! Proslulá oáza klidu, slunce a pohody uprostřed Pacifiku. Toto jedinečné místo na zemi však nabízí mnohem víc než exotické pláže a hotely.

Navštívíme úžasná místa, kam běžný turista nevkročí. Procestujeme čtyři ostrovy a postupně se seznámíme s památkami původní polynéské kultury i novodobé historie souostroví. Poznáme tropický deštný les s vodopády, divoké pobřeží s útesy a různobarevnými plážemi, hluboký kaňon srovnatelný svojí majestátností s Velkým – "Grand" kaňonem v Arizoně, aktivní vulkány a lávové jeskyně, horský mlžný les se stromovými kapradinami, vysokohorskou bezlesou krajinu s nekonečným rozhledem v krystalicky čistém vzduchu. Přesuny mezi ostrovy jsou letecké, po pevnině pak najatým mikrobusem a pěšky. Ačkoli se jedná o zájezd poznávací, vždy se v rámci programu najde prostor na osvěžení v oceánu. 

Mapa

havaj exo

Vhodný termín

🔴 Výpravy na Havaj realizujeme celoročně. Pro cesty na míru a ideální podmínky však doporučujeme podzimní období.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!