Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Letní Japonsko pro "Ondráška"

🔴 Tokio, Odawara, Nara, Kjóto a Nikkó

🔴 Staré hlavní město Kamakura

🔴 Zkouška s odawarským sborem

🔴 Koncert v Nihonbashi Mitsui Tower

🔴 Zpěv na soutěži v Daiichi Seimei Hall

🔴 Výlet na úpatí Fudži

Na míru připravený zájezd pro novojičínský pěvecký sbor Ondrášek. Celá výprava zahrnuje prohlídku toho nejlepšího z letního Japonska v kombinaci s účastí sboru na koncertě v Nihonbashi Mitsui Tower a na soutěži v Daiichi Seimei Hall.

Poznávací a zážitková část programu nás zavede do starého hlavního města Kamakura s velkým bronzovým Buddhou pod širým nebem, nádherným chrámem Hasedera či šinotoistickou svatyní Hačimangů. Následně se podíváme do Nikkó, jednoho z nejkrásnějších míst v Japonsku. V Tokiu zažijeme večerní výhled z 634 metrů vysoké věže Sky Tree, ranní exkurzi do slavné čtvrti obchodů a bank Ginza i prohlídku čtvrti Šiodome s mrakodrapy. Nebude chybět ani návštěva čtvrti Haradžuku, nákupní ulice Omotesandó a Takešita a procházka jedním z největších tokijských parků do svatyně Meidži a celá řada dalších zajímavých míst.

Držíme pěsti na koncertní soutěži!

Cestovní program dále zahrnuje například návštěvu měst Kjóto, Odawara a ke konci výlet na úpatí Fudži – největší hory Japonska. 

Mapa

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!