Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Chrámy, hrady, tradiční zenové zahrady

🔴 Kjóto a kouzelná historická místa v Himedži, Nikkó a Naře

🔴 Moderní tokijská a ósacká architektura a superrychlé šinkanseny

🔴 Suši, tempura, kušiage, udon, okonomiaki, vyhlášené wagjú hovězí z Kóbe i slavné rýžové saké

Cesta na míru jak pro milovníky historie a japonské kultury, tak gurmánům – všem, kdo mají rádi či chtějí poznat vynikající japonské jídlo v autentickém prostředí. 

Zveme vás do oblasti tradiční japonské kultury, ale také ráje milovníků japonského jídla. Poznáme největší aglomeraci světa Kantó s jejím srdcem Tokio, tajemné Nikkó, oblast Kansai s okouzlujícím historickým a kulturním centrem Kjóto a energickým městem jídla a zábavy Ósakou, která okouzlí každého cestovatele a uspokojí i toho nejnáročnějšího cestovatele a gurmána. Každý den naší cesty bude plný dojmů, barev a vůní, každý krok poodhalí o něco víc z krásy této fascinující země, ale i z jeho chutí. Ochutnávat Japonsko budeme už od snídaně a během dne a každý večer přijde hlavní, pokaždé zcela jiný, skvělý a nevšední kulinářský zážitek. Ukážeme vám, že japonské jídlo není jen suši a tempura (které ale samozřejmě také ochutnáme). Zapomeňte na zbytečně předražené restaurace pro turisty, zkušený průvodce vás vezme tam, kde jedí místní a kde se vaří skutečná japonská kuchyně. Jakitori, udon a soba, rafute, takojaki – to jsou slova, která vám zatím možná mnoho neříkají, ale která se na konci zájezdu změní v chutnou vzpomínku a možná i inspiraci pro vaši vlastní kuchyni. Vrcholem kulinářského programu bude ochutnávka slavného a exkluzivního wagjú – prý nejlepšího a nejdražšího hovězího masa na světě ze speciálního japonského skotu.

Mapa

Japonsko nejen pro gurmány 2018 bílá_mapa

Vhodný termín

🔴 Sakury a skvostné jaro:  březen - duben

🔴 Pohodové cestování: květen - červen a září - říjen

🔴 Pro výstup na Fuji: červenec, srpen

🔴 Pro nejlepší sníh na světě: Hokaido, leden- únor

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!