Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Kapské město; Stolová hora

🔴 Vinařské oblasti Stellenbosch, Constatia..

🔴 Ochutnávky vín a pěší výlety v okolí vinic

🔴 Mys Dobré naděje a Střelkový mys

🔴 Pozorování velryb a žraloků

🔴 Safari s "velkou pětkou"

Když se dnes řekne Jižní Afrika, neznamená to již pouze nespoutané dobrodružství, skvělé safari, autentická kultura a lidé, poznávání nekonečných stepí či výpravy a výhledy na kopce a stolové hory.

V Jihoafrické republice je více jak 60 vinařských značek. Mezi nejznámější patří oblasti patří Constatia, Stellenbosch, Worcester či Paarl. Na míru vytváříme poznávací a výpravné programy po celé Jižní Africe, které se při návštěvě Kapského města výborně hodí právě k návštěvám vinařství a ochutnávkám vína, zasazených do kouzelné africké scenérie. Místní vína Vás jistě nezklamou svou vysokou kvalitou, ale i specifickými chutěmi pro tuto oblast. A samozřejmě nebude chybět ani vyhlášený červený Pinotage – vinařská odrůda vyšlechtěná profesorem A.I. Peroldem přímo na planinách J.A.R. 

Při návštěvě Kapského města, které se řadí k nejkrásnějším městům na světě, pro Vás připravíme návštěvu mysu Dobré naděje, výletů na proslulou Stolovou horu, ale i výpravy podél pobřeží jižního Atlantiku ke Střelkovému Mysu za pozorováním velryb a žraloků bílých, kterou jsou touto oblastí proslulé.

A samozřejmě nemůže chybět safari v nádherných "Game Reserves" – přírodních rezervacích plných afrických zvířat. Žirafy, zebry, divocí pakoni a další úchvatná zvířata samozřejmě včetně "The big five" – velké pětky: slona, levharta, buvola, lva a nosorožce. Zda budete mít štěstí na celou velkou pětku zaručit nemůžeme, ale Váš celkový zážitek se sklenkou vína v ruce bude jistě úchvatný a nezapomenutelný. 

Mapa

jizni-afrika-cyklo-2017

Vhodný termín

🔴 Cesty na míru realizujeme do této oblasti celoročně.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!