Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴Dynamický Soul s tepajícím životem moderní metropole

🔴 Kjongdžu plné historických pokladů a přístav Pusan

🔴 Pulkogi, tolsot pibimbap, ssambap a samozřejmě vyhlášené kimči

🔴 Čerstvé ryby a plody moře

Vychutnejte si (doslova) spojení poznávání krás Jižní Koreje a rozmanitých chutí národní kuchyně! Navštívíme "Zlaté město" Kjongdžu, dynamický Soul a odpočineme si v termálních lázních...

Tak jako se u nás kdysi na zimu kvůli vitamínům a minerálům nechávalo zkysat hlávkové zelí, tak v Koreji nakládali do obrovských kameninových nádob zakopaných do země tzv. čínské zelí, ale také okurky, ředkve či červenou cibuli. To pak bylo spolu s pastou ze sojových bobů doenjang a chili pastou gochujang pro většinu obyvatel hornaté a drsné země hlavní přílohou k vařené rýži. My už ale pojedeme do Koreje ochutnat i jiné speciality, dříve dostupné jen těm movitějším. Dopřejeme si třeba tolsot pibimpap, pulkogi, meuntchang, hwemul pchadžon či ssambap, zmrzlinu ze zeleného čaje či nejprodávanější alkohol na světě... A samozřejmě zvládneme i všechny význačné pamětihodnosti, které navštívená místa nabízejí.

Mapa

Jižní Korea nejen pro gurmány bílá_mapa

  Vhodný termín

🔴 Cesty na míru realizujeme do této oblasti celoročně.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!