Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Korsika – perla Středomoří

🔴 Přístav Bastie; náměstí St. Nicholas

🔴 Městečko Porto a Golfe de Porto/UNESCO

🔴 Přímořská rezervace Calanche

🔴 Napoleonovo město Ajaccia

🔴 Treky, pláže, aktivně i odpočinkově

Korsika, nazývána "pohořím v moři", ale také "Perlou Středomoří" je největší francouzský ostrov ležící v západním Středomoří. Nabízí nesmírně rozmanitou krajinu plnou přírodních kontrastů od vysokých útesů a skalnatých převisů spadající do až dechberoucích azurových vod Středozemního moře. Tisíc kilometrů dlouhé pobřeží láká i pro své jedinečné zátoky a pláže od oblázkových po ty čistě bílé s jemným pískem. 

Divoké pohoří, jezera, dravé řeky a horské potoky vytváří úchvatné hluboké kaňony, soutěsky a kaskádové vodopády. Přírodní rozmanitost a tím i turistické možnosti Korsiky jsou tímto nekonečné. Nabízí nenáročnou i horskou turistiku, cyklistikcé programy, ale i odpočinkové pobyty a samozřejmě koupání v moři. 

Korsika však uchvátí i místní kulturou, zdejšími památkami a historicky významnými místy jakým jsou přístav Bastie, městečka Porto a Golfe de Porto či Napoleonovo město Ajaccia.

Mapa

korsika-exo-aktivni-2018

Vhodný termín

🔴 Cesty na míru realizujeme do této oblasti celoročně.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!