Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Prohlídka Ho Či Minova města, tunely Cu Chi

🔴 Plavba komfortním 4* botelem po řece Mekong

🔴 Phnom Penh, Oudongk, Kampong Cham, Tonle Sap

🔴 Angkor Wat – největší chrámový komplex na světě

🔴 Možnost zakončení cesty v Thajském zálivu

Jedinečná plavba řekou Mekong nás provede nádhernou přírodou, místním trhy, plantážemi a autentickým životem místních lidí. Cestu začínáme v Ho Či Minově městě, známému pod původním jménem Saigon, největším vietnamském městě. Mimo tradiční prohlídku města navštívíme tunely Cu Chi vybudované během války ve Vietnamu. 

V deltě Mekongu se nalodíme na komforní výletní loď a poplujeme směrem přes Phnom Penh, Oudongk, Kampong Cham a Tonle Sap. Řeka Mekong nás vtáhne do úchvatných scenérií, denního i nočního života místních lidí i kultury. 

Vylodíme se v Kambodži poblíž Siem Reap a vyrazíme směrem k Angkor Vat, největšímu chrámovému komplexu na světě. Tento chrám vyniká jedinečnou khmérskou architekturou a je významným náboženským centrem od svého založení – nejprve hinduistickým, nyní buddhistickým.

V této části lze výpravu prodloužit odpočinkem na krásném vietnamském pobřeží (např. v Mui Ne nebo Phu Quoc) nebo na vyhlášených plážích v Thajském zálivu. 

Mapa

Vietnam a Kambodža 2018 bílá_mapa

Vhodný termín

🔴 Ideální období konec kalendářního roku, případně říjen až březen. 

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!