Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Domorodé vesnice, rušná tržiště a pravá papuánská zabíjačka

🔴 Muži s pouzdry na přirození a uzené mumie předků

🔴 Divoké řeky, horská jezera, skalní velikáni, rýžová pole

🔴 Možnost prodloužení na ostrově Bali 

Vydejte se s námi na Novou Guineu – do nádherné přírody divokých řek a horských jezer a domorodých vesnic, kde muži nosí pouzdra na přirození a uctívají uzené mumie předků.

Výprava do jedné z posledních turisty velmi málo dotčených oblastí na světě, do indonéské části ostrova Nová Guinea. Konkrétně do úrodného Baliemského údolí, ležícího ve stínu čtyřtisícového velikána, které západní civilizace objevila až v roce 1938. Navštívíme domorodé vesnice místního etnika Daniů, na tržištích si můžeme koupit tradiční, po tisíce let stejné nástroje a také se zúčastnit významné "slavnosti vaření prasete", na niž se Daniové ozdobí pestrobarevnými péry rajek. Užijeme si také nádhernou místní přírodu – divoká říční údolí, bujnou tropickou vegetaci, rozsáhlé savany či bažinatá jezera obrostlá orchidejemi. Poznávání údolí si vychutnáme z pohodlí komfortních bungalovů v rezortu doktora Weigleina, jednoho z největších světových odborníků na tuto oblast.

Závěr cesty můžete strávit na ostrově Bali, kde budeme poznávat místní bohatou kulturu i relaxovat. Sotva by se našla dvě kulturně odlišnější místa – Baliemské údolí se zvyky a tradicemi s přírodou spjatých Daniů a tzv. Ostrov bohů s vytříbenou kulturou hinduistických Balijců. Poznejte s námi kontrast obou těchto nádherných míst.

Mapa

cht zapadni papua

Vhodný termín

🔴 Pro realizaci výpravy do Nové Papui doporučujeme konec roku. Nutné domluvit individuálně. 

🔴 Na Bali Vás vypravíme s na míru ušitým poznávacím i odpočinkovým programem celoročně.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!