Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Tropický ráj v srdci Indického oceánu

Réunion:

🔴 Činná sopka, rozeklané štíty, divoká vegetace, jiskřivé vodopády

Mauricius:

🔴 Bělostné pláže, skvostná botanická zahrada v Pamplemousse

🔴 Dechberoucí Le Morne, Chamarel - země sedmi barev 

🔴 Kreolská rozmanitost, koloniální pozůstatky, světová náboženství

🔴 Treky, výpravy na kole, plavby katamaránem, oceánské safari

Připravíme Vám na míru cestu do tohoto tropického ráje. Réunion nabízí aktivnější programy, jako pěší výpravy na úchvatné sopky, cesty nádhernou vegetací nebo bezmezné možnosti třeba pro výlety na kole.

Mauricius, se svými bělostnými plážemi, pestrobarevnými korálovými útesty, ale i úchvatným vnitrozemím nabízí vše od aktivní po odpočinkové programy.  

Maskarény – souostroví v Indickém oceánu – se mohou právem považovat za ráj na zemi. Dva největší výčnělky obrovitých podmořských vulkánů jsou ostrovy Réunion a Mauricius. První milovaný pro svou ohromující divokost a přírodní skvosty, druhý ceněný díky neuvěřitelné kulturní rozmanitosti a čarokrásným plážím. Nahlédněte s námi pod pokličku geologického a botanického kotle na druhé straně Země. Vydejte se s námi do země hrdých kreolů, kteří se nikdy zcela nepodvolili koloniální nadvládě. Poznejte, jak chutná mix všech velkých kultur Indického oceánu – ať už na talíři nebo ve svatostáncích velkých náboženství stojících dodnes vedle sebe v poklidném míru. To vše za zvuků ségy a kreolské hudby maloya, která vás nenechá sedět v klidu. Abyste si mohli volné dny v ráji vychutnat přesně podle svého gusta, rozdělili jsme poznání těchto dvou ostrovních rájů na dvě části – základní réunionskou a volitelnou mauricijskou. Důmyslně volené ubytování pak nabízí svobodu volby té správné míry aktivity, poznání, odpočinku a koupání.

Mapa

reunion mauricius exo

  Doporučený termín

🔴 Cesty na míru realizujeme do této oblasti celoročně.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!