Zadat poptávku

Co lze zažít

🔴 Viktoriiny vodopády

🔴 Vodní safari v NP Chobe

🔴 Pozorování "velké pětky"

🔴 možnost prodloužení do J.A.R., Namíbie nebo Botswany.

Tato výprava nás zavede do Botswany a Zimbabwe. NP Chobe je znám díky jedné z nevětších koncentrací zvěře v Africe vůbec a skýtá jedinečnou příležitost k pozorování velké pětky - lev, nosorožec, slon, levhart a buvol. Zvláště typická jsou obrovská stáda slonů, buvolů a smečky lvů. Vychutnáme si klasickou game drive i safari formou plavby na lodi po řece Chobe s jejími věrnými obyvateli, hrochy a krokodýli. Viktoriiny vodopády neboli Mosi-oa-tunya, "Kouř, který hřmí" jsou největší vodopády na světě (šířka 1700 m, výška 108 m) a my budeme mít tak akorát čas si je dobře prohlédnout a třeba i vyzkoušet nějakou z mnoha nabízených adrenalinových aktivit.

Výpravu lze prodloužit například do J.A.R. za ochutnávkou vín, skvělého golfu, safari výletů nebo návštěvou Kapského města - považovaného se svojí stolovou horou za jedno z nejkrásnějších měst na světě. 

Mapa

jizni afrika viktoriiny vodopady exo

  Vhodný termín

🔴 Tuto cestu lze realizovat celoročně. Ideálně v období březen - duben a říjen - listopad.

Fotogalerie

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!