Zadat poptávku

NÁŠ TÝM – CHINA TOURS / TREETOP.CZ


Představujeme vám realizační tým cestovní kanceláře China Tours a TreeTOPu – střediska zakázkových cest do celého světa. Zajímá vás, kdo stojí za přípravou, realizací zájezdů a cest na míru, a kdo je na "druhé straně", když si kupujete zájezd? Kdo hlídá účetnictví, píše newslettery a kdo to všechno řídí? Seznamte se s námi...


Centrála Praha

RNDr. Miloš PodpěraRNDr. Miloš Podpěra
Ředitel, zakladatel CK China Tours (2001), spolumajitel CK Adventura (od r. 1991). Kromě celé Evropy procestoval část Latinské Ameriky, USA, mnohé ostrovy v Atlantiku, Madagaskar, Izrael, JAR, Írán, Indii, Šrí Lanku, Indočínu, Malajsii, Indonésii, Filipíny i obě Koreje; a samozřejmě Čínu včetně Tibetu a Taiwanu. A to nejen na poznávacích výpravách, ale i pěšky či na horském kole.
Mgr. Jan PospíšilMgr. Jan Pospíšil
Produktový manažer, vedoucí realizačního oddělení, vystudovaný sinolog, v CK je od založení v r. 2001. Autor většiny čínských a tibetských tras, ale např. i některých zájezdů do Myanmaru a Indonésie, je na slovo vzatý odborník. Čína je dodnes jeho velkou vášní, i když procestoval už téměř celou Asii; má průvodcovské zkušenosti také z Afriky.
Bc. Vojtěch LokšaBc. Vojtěch Lokša
Produktový manažer pro JV Asii a Japonsko, v CK od r. 2018, průvodcovská praxe od r. 2011. Absolvent japonských studií a jazykovědy, rok a půl strávil na univerzitě v Číně, Asii procestoval snad již téměř celou. Jeho hlavní studijní specializací jsou jazyky Asie, ze soukromých zálib fotografování a samozřejmě cestování.
Zdeněk ŠtiplPhDr. Zdeněk Štipl, Ph.D.
Produktový manažer, v CK od r. 2017, jako průvodce pro Indii, Nepál a Bhútán od r. 2007. Vystudoval indologii na FFUK, kde od r. 2009 vyučuje. Překládá ze sanskrtu, dlouhodobě spolupracuje s Českým rozhlasem a Českou televizí, pro něž komentuje aktuální dění v Indii. Kromě zemí jižní Asie procestoval také Čínu, Tibet, Thajsko a Kambodžu.
Mgr. Bao Do
Produktový manažer, absolvent sinologie na FF UK, posila týmu od r. 2017. V CK má na starosti zájezdy po Číně. Kromě Evropy procestoval Čínu, Vietnam, Kambodžu a Filipíny. Jako člen generace "banánových dětí" se v životě snaží sladit to nejlepší ze svých vietnamských kořenů s osobní zkušeností se západní společností. S nadšením přijímá nové výzvy.
Ján Marcin
Letenkový servis, v CK od r. 2019. Zajišťuje ty nejlepší letenky pro vaše zájezdy i zakázkové akce, vyprovodí vás na letišti a popřeje vám šťastný let. Jako bývalý stevard má nalétáno 8000 hodin ve vzduchu, pracovní zkušenosti má i ze země, a to jako pracovník letiště. Jeho srdečně-cestovatelskou záležitostí hned po Slovensku je Indie, rád bych navštívil Nový Zéland, Peru, Čínu a Kambodžu.
Bc. Jana PavlištíkováBc. Jana Pavlištíková
Vedoucí klientského oddělení, v CK od r. 2010. Stará se o klienty od jejich přihlášení na zájezd až po finální odbavení, takže vždy jsou v těch nejlepších rukou. Velmi ráda cestuje – kromě mnoha evropských zemí navštívila Ameriku, Čínu, Japonsko, Šrí Lanku, Vietnam, Thajsko, Laos, Kambodžu a Indonésii. Stále však zůstávají některé její cestovatelské sny nesplněny.
Vladimíra KalašováVladimíra Kalašová
Prodej zájezdů, vízový servis, v CK od prosince 2016. V životě se inspiruje filozofií jógy. Navštívila mnoho prázdninových míst v Evropě, ze vzdálených destinací Čínu, Nepál, Indii, Šrí Lanku, Myanmar, Thajsko, Mauricius, USA, Brazílii a … Jako v ráji se cítila na Maledivách a jako doma v JAR. Stále ji láká mnoho nepoznaných míst, kombinace hor a zeleně je pro ni to pravé.
Kateřina GerhátováKateřina Gerhátová
Asistentka prodeje a ekonomiky, vízový servis, v CK pracuje od r. 2009 na částečný úvazek (v CK Adventura 1995–2001). Má na starosti vyřizování víz na ambasádách, pomáhá v prodejní kanceláři. Procestovala Evropu, Chile, USA, z asijských zemí Izrael, Čínu, Hongkong, Filipíny, ...
Ing. Jana KalinováIng. Jana Kalinová
Ekonomka, v CK od r. 2008. Má na starosti veškerou účetní a ekonomickou agendu spojenou s chodem CK. Má přehled o každé koruně, euru, dolaru i jenu, které navštíví nebo opustí firemní účet. Kromě jižních Čech a několika evropských zemí projela na kole i jižní Vietnam, nejčerstvější zážitky má ze Šrí Lanky.
Radka PodpěrováRadka Podpěrová
Obchod a marketing, v CK od založení. Má na starosti provizní prodej, klasickou propagaci a katalog – jako pes hlídá všechny texty reprezentující CK. Kromě Evropy procestovala Chile, Kubu a Dominikánu, v Asii navštívila Čínu, Nepál, Indii, Šrí Lanku, celou Indočínu a Thajsko, J. Koreu, Malajsii a Filipíny. Ráda chodí po kopcích a sborově zpívá – obvykle každé zvlášť.
Radka PodpěrováLukáš Šénvajc
Externí správa internetového marketingu od r. 2019. V kompetenci má webové stránky a jejich celkovou propagaci. Rád se kochá krásami českých hradů a zámků a také je v hojném počtu navštěvuje. Má procestovanou velkou část Evropy stylem „road trip“, daleké cesty do Asie i jinam na něj teprve čekají...

Náš tým tvoří zázemí pro váš zájezd, ale na cestě pro vás často budou nejdůležitější ti, kteří se vám budou věnovat po celý den a zajišťovat její hladký průběh – podívejte se na náš pestrý tým průvodců.

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!