Zadat poptávku

NÁŠ TÝM – CHINA TOURS / TREETOP.CZ


Představujeme vám realizační tým cestovní kanceláře China Tours a TreeTOPu – střediska zakázkových cest do celého světa. Zajímá vás, kdo stojí za přípravou, realizací zájezdů a cest na míru, a kdo je na "druhé straně", když si kupujete zájezd? Kdo hlídá účetnictví, píše newslettery a kdo to všechno řídí? Seznamte se s námi...


Centrála Praha

RNDr. Miloš PodpěraRNDr. Miloš Podpěra
Ředitel, zakladatel CK China Tours (2001), spolumajitel CK Adventura (od r. 1991). Kromě celé Evropy procestoval část Latinské Ameriky, USA, mnohé ostrovy v Atlantiku, Madagaskar, Izrael, JAR, Írán, Indii, Šrí Lanku, Indočínu, Malajsii, Indonésii, Filipíny i obě Koreje; a samozřejmě Čínu včetně Tibetu a Taiwanu. A to nejen na poznávacích výpravách, ale i pěšky či na horském kole.
Mgr. Jan PospíšilMgr. Jan Pospíšil
Produktový manažer, vedoucí realizačního oddělení, vystudovaný sinolog, v CK je od založení v r. 2001. Autor většiny čínských a tibetských tras, ale např. i některých zájezdů do Myanmaru a Indonésie, je na slovo vzatý odborník. Čína je dodnes jeho velkou vášní, i když procestoval už téměř celou Asii; má průvodcovské zkušenosti také z Afriky.
Ing. Marek DvořákIng. Marek Dvořák
Produktový manažer TreeTOPu – zakázkového střediska pro firemní klientelu a skupiny cestovatelů. Dlouhodobě působil ve Svazijsku. Má cestovatelské zkušenosti především z J.A.R., Lesotha, Mozambiku, Jižního Sudánu či Thajska. Jeho pracovní zkušenosti vychází z logistiky a HR v korporátní a humanitární oblasti. 
Bc. Vojtěch LokšaBc. Vojtěch Lokša
Produktový manažer pro JV Asii a Japonsko, v CK od r. 2018, průvodcovská praxe od r. 2011. Absolvent japonských studií a jazykovědy, rok a půl strávil na univerzitě v Číně. Jeho hlavní studijní specializací jsou jazyky Asie – procestoval snad již téměř všechny země tohoto kontinentu, aktivně se také věnuje fotografování.
Zdeněk ŠtiplPhDr. Zdeněk Štipl, Ph.D.
Produktový manažer, v CK od r. 2017, jako průvodce pro Indii, Nepál a Bhútán od r. 2007. Vystudoval indologii na FFUK, kde od r. 2009 vyučuje. Překládá ze sanskrtu, dlouhodobě spolupracuje s Českým rozhlasem a Českou televizí, pro něž komentuje aktuální dění v Indii. Kromě zemí jižní Asie procestoval také Čínu, Tibet, Thajsko a Kambodžu.
Bao DoMgr. Bao Do
Produktový manažer, absolvent sinologie na FF UK, posila týmu od r. 2017. V CK má na starosti zájezdy po Číně. Kromě zemí v Evropě procestoval Čínu, Vietnam, Kambodžu a Filipíny. Jako člen generace "banánových dětí" se v životě snaží sladit to nejlepší ze svých vietnamských kořenů s osobní zkušeností se západní společností. S nadšením příjímá nové výzvy.
Renata JelínkováRenata Jelínková
Letenkový servis a lodní zájezdy, v CK od r. 2017. Zajišťuje ty nejlepší letenky pro vaše zájezdy i zakázkové akce, vyprovodí vás na letišti a popřeje vám šťastný let. Jejím velkým koníčkem je turistika, dobře se cítí v Krkonoších a Vysokých Tatrách. Navštívila část Evropy včetně řeckých ostrovů, dotkla se i Afriky a kromě Šrí Lanky na ni její velké asijské cesty teprve čekají.
Bc. Jana PavlištíkováBc. Jana Pavlištíková
Vedoucí klientského oddělení, v CK od r. 2010. Stará se o klienty od jejich přihlášení na zájezd přes víza až po finální odbavení, takže vždy jsou v těch nejlepších rukou. Velmi ráda cestuje – kromě mnoha evropských zemí navštívila Ameriku, Čínu, Japonsko, Šrí Lanku, Vietnam, Thajsko, Laos, Kambodžu a Indonésii. Stále však zůstávají některé její cestovatelské sny nesplněny.
Bc. Jana PavlištíkováVladimíra Kalašová
Prodej zájezdů, vízový servis, v CK od prosince 2016. V životě se inspiruje filozofií jógy. Navštívila mnoho prázdninových míst v Evropě, ze vzdálených destinací Čínu, Nepál, Indii, Šrí Lanku, Myanmar, Thajsko, Mauricius, USA, Brazílii a … Jako v ráji se cítila na Maledivách a jako doma v JAR. Stále ji láká mnoho nepoznaných míst, kombinace hor a zeleně je pro ni to pravé.
Kateřina GerhátováKateřina Gerhátová
Asistentka prodeje a ekonomiky, vízový servis, v CK pracuje od r. 2009 na částečný úvazek (v CK Adventura 1995–2001). Má na starosti vyřizování víz na ambasádách, pomáhá v prodejní kanceláři a v ekonomice. Procestovala Evropu, Chile, USA, z asijských zemí Izrael, Čínu, Hongkong, Filipíny, ...
Ing. Jana KalinováIng. Jana Kalinová
Ekonomka, v CK od r. 2008. Má na starosti veškerou účetní a ekonomickou agendu spojenou s chodem CK. Má přehled o každé koruně, euru, dolaru i jenu, které navštíví nebo opustí firemní účet. Kromě jižních Čech a několika evropských zemí projela na kole i jižní Vietnam, nejčerstvější zážitky má ze Šrí Lanky.
Radka PodpěrováRadka Podpěrová
Obchod a marketing, v CK od založení. Má na starosti provizní prodej, klasickou propagaci a katalog – jako pes hlídá všechny texty reprezentující CK. Kromě Evropy procestovala Chile, Kubu a Dominikánu, v Asii navštívila Čínu, Nepál, Indii, Šrí Lanku, kompletní Indočínu a Thajsko, J. Koreu, Malajsii a Filipíny. Ráda chodí po kopcích a sborově zpívá – obvykle každé zvlášť.
Ing. Ondřej KlegrIng. Ondřej Klegr
Externí správa internetového marketingu a informatiky, od r. 2014. V kompetenci má webové stránky a jejich propagaci, pečuje také o informační technologie. JV Asie je s přehledem jeho nejoblíbenější oblastí. Jen s batůžkem procestoval Evropu, USA, Nový Zéland, Indonésii, Malajsii, Filipíny, Singapur, Laos a Thajsko.
Bc. Lenka PetrášováBc. Lenka Petrášová (od r. 2014 na mateřské dovolené)

Internetová propagace a informatika, v CK od roku 2004. Má na starosti webové stránky, spravuje a rozšiřuje fotogalerii; pečuje o technické zázemí firmy. Samozřejmě také ráda cestuje – zatím se podívala do Číny, Íránu, Vietnamu, na Šrí Lanku a také do Indie, kterou „křižovala“ sama dva měsíce.

Petra FliegelováPetra Fliegelová (od r. 2017 na mateřské dovolené)
Letenkový servis a lodní zájezdy, v CK pracuje od roku 2014. Má na starosti zajištění těch nejlepších letenek pro zájezdy i dle přání individuálních klientů. Ona vás přijde vyprovodit na letiště a popřeje vám šťastný let. Procestovala část Evropy a Afriky, poznat Asii je jejím snem, který se jí pomalu začíná plnit – podívala se už do Číny a jižní Indie.


Náš tým tvoří zázemí pro váš zájezd, ale na cestě pro vás často budou nejdůležitější ti, kteří se vám budou věnovat po celý den a zajišťovat její hladký průběh – podívejte se na náš pestrý tým průvodců.

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!