Zadat poptávku

Jsme hrdí na to, že dlouhodobě spolupracujeme s kvalitními a spolehlivými firmami a společnostmi. Velmi si našeho dlouholetého partnerství vážíme.

LOGO EmiratesLetecká společnost Emirates je jednou z nejrychleji rostoucích společností na světě. Svůj růst je zapříčiněn nejen díky nákupu nových letadel a rozšiřování destinací, ale také v oblasti palubního servisu se zaměřením na luxus. Na palubách letadel společnosti Emirates lze navštívit přes 140 destinací na celém světě. Pro lety mezi Prahou a Dubají (hlavní bázové letiště společnosti Emirates) využívají největší dopravní letadlo na světě – A380.

LOGO KLMLetecká společnost KLM Royal Dutch Airlines s datem založení 1919 je nejstarší dosud existující letecká společnost na světě. Její prvotřídní servis a nadstandardní dochvilnost na letech po celém světě využíváme i pro naše cesty na míru. Létá do více než 145 destinací po celém světě a v kombinaci s dalšími členy SkyTeamu do dalších stovek.

LOGO Turkish AirlinesLetecká společnost Turkish Airlines, která je členem letecké aliance Star Alliance, pokrývá svými letadly více než 300 destinací po celém světě. Hlavní letiště Turkish Airlines je se svou polohou v Istanbulu perfektním přestupním místem pro lety do Asie, Austrálie a Oceánie.

V kombinaci všech tří leteckých společností a jejich partnerů v aliancích jsme schopni poskytnout prvotřídní dopravu do destinací celého světa. 

Kintari

LOGO KintariKintari bylo založeno v roce 2006, aby v Čechách jako jediná česko-indonéská skupina prezentovala indonéské umění v rámci svých komponovaných pořadů a získávala tak prostředky na realizaci rozvojových projektů na Lomboku. V současnosti Kintari sdružuje řadu umělců, studentů, cestovatelů, učitelů, lékařů a dalších zájemců o Indonésii a asijskou kulturu.

Pojišťovna UNIQA

Logo UNIQA, a. s.S pojišťovnou UNIQA, a. s. spolupracuje naše cestovní kancelář již od svého založení. Každý rok s ní sjednáváme pojištění CK proti úpadku (tzv. insolvenci) a současně zákazníkům na objednávku zajišťujeme produkty cestovního pojištění za zvýhodněných podmínek (zdravotní pojištění a pojištění stornopoplatků, resp. i připojištění zavazadel).

Click2Claim

Logo Click2ClaimOd sezony 2017 nabízíme ve spolupráci se společností Click2Claim, s.r.o. asistenční službu Travel Asistent (zahrnutou do ceny zájezdu), která zajišťuje informační servis a následnou případnou finanční kompenzaci v případě zpožděného či zrušeného letu.

Nakladatelství Jota

Nakladatelství JotaNa knižním trhu působí Nakladatelství Jota již 21 let, vydali více než 1000 titulů v mnoha edičních řadách. Publikují českou tvorbu i překlady cizojazyčných autorů. Takto se zařadili mezi jedno z největších nakladatelství v ČR. Jednou z mnoha vydávaných edic jsou i české překlady špičkových turistických průvodců řady Rough Guides.

Avenier – očkovací centra

Avenier

Očkovací centrum je divizí společnosti Avenier, a. s., která si stanovila za cíl zvýšit proočkovanost populace v České republice prostřednictvím svých 20 center lokalizovaných po celém území ČR. Svým klientům cestujícím do zahraničí nabízejí předcestovní konzultaci zdraví a aktuálního výskytu nemocí v cílové destinaci. Odborníci na cestovní medicínu vám poradí i s vhodným doplňkovým sortimentem, který na svých cestách určitě ocení každý zkušený cestovatel.

Go parking

Logo UNIQA, a. s.Go parking je komfortní hlídané parkoviště u letiště Praha-Ruzyně (Letiště Václava Havla). Disponuje fyzickou ochranou i kamerovým systémem a několika minibusy pro přesuny klientů na letiště a zpět. Parkoviště je plně pojištěné. Ve spolupráci s Go parking nabízíme klientům zvýhodněné ceny za parkováníběhem každédovolené (nejen během zájezdu s námi). Zároveň lze nově využít dalších doplňkových služeb GO servis – mytí a čištění vozu v průběhu klientovy cesty a také zastřešená parkovací stání.

Parkování R7

Logo parkingR7Parkování R7 je profesionální rodinná firma nabízející parkování u letiště Praha-Ruzyně (Letiště Václava Havla), která dbá na osobní přístup a spokojenost svých zákazníků. Ceny jsou nízké i pro dlouhodobější parkování. Auta jsou hlídána kamerovým systémem v oploceném areálu a navíc komplexně pojištěna. Zákazníky odváží služba 24 hodin denně přímo k vybranému letištnímu terminálu, na kterém jsou z parkoviště za 5–7 minut.

Trn v oku

Logo Trn v okuTaneční soubor Trn v oku vystupuje s profesionálním tanečním programem v různých stylech již od roku 2001. Jako jediný v České republice se specializuje na tance Dálného Východu. V jeho repertoáru najdete tance z Indie, Číny, Japonska, Polynésie a Indonésie.
S agenturou Trn v oku spolupracujeme při různých společenských událostech – např. při oficiálních oslavách "narozenin" naší CK, v rámci doprovodného programu na veletrzích apod.

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zavoláme vám

Zanechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám!